Odchudzanie – Jelenia Góra

Skuteczne odchudzanie to połączenie dwóch czynników. Jednym z nich jest prawidłowa dieta, a drugim – pobudzenie metabolizmu poprzez ruch lub odpowiednią stymulację zabiegową. W Akademii Zdrowia i Urody w Jeleniej Górze stosujemy oba czynniki. Korzystając z naszych usług masz gwarancję sukcesu. Skuteczne zabiegi w połączeniu ze smaczną dietą dają ogromne postępy. Zauważalne tydzień po tygodniu.

odchudzanie jelenia góra

Zapraszamy na bezpłatną konsultacją na której sprawdzimy niezbędne parametry Twojego organizmu i zaplanujemy optymalny proces odchudzania. Konsultacja jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje, a dodatkowo otrzymasz voucher zniżkowy o wartości 50 zł na nasze usługi.

Tak właśnie działa odchudzanie w Akademii Zdrowia i Urody:

Rewelacja! Gorąco polecam. Efekty widoczne już po kilku zabiegach. 
Pani Grażynka jest specjalistką i profesjonalistką w każdym calu. Zna się na swojej pracy i potrafi doskonale dobrać zabiegi. Uśmiech i pogoda ducha Pani Grażynki, powodują,że chce się tam wrócić. W moim przypadku, zabiegi elektroskultur dały niesamowite efekty! Ubyło mi sporo centymetrów w tali i biodrach. Mąż patrzy na mnie z błyskiem w oczach, a ja czuję się rewelacyjnie! Gorąco polecam. Na pewno jeszcze nie raz wrócę do tego salonu!
Kornelia

 

Zachęcam wszystkich do zabiegu elektroskultur
Witam, polecam gorąco wszystkim zabieg elektroskultur w połączeniu z elektrostymulacją ciała w gabinecie Nova Figura. Moje ciało wymagało profesjonalnej opieki – wręcz domagało się tego !!! Dzięki zabiegom zrzuciłam zbędne kilogramy, pozbyłam się brzydkiego cellulitu i tłuszczyku zalegającego mi szczególnie na biodrach i udach. Jestem bardzo zadowolona, będę korzystać z tych zabiegów zwłaszcza przed sezonem letnim. Przesympatyczna i profesjonalna obsługa – można się nagadać, wygadać, poradzić, pośmiać i przy tym zadbać o siebie !!! Dziękuję Pni Grażynko.
Aneta

 

Skorzystałam z zabiegów z bandażami Arosha, jestem zachwycona już po trzech zabiegach moje ciało jest gładkie i nie widać cellulitu, a w pasie ubyło 2 cm.Przede mną jeszcze 5 zabiegów. Atmosfera w gabinecie bardzo miła, profesjonalna obsługa. Szczerze polecam
Teresa

Darmowa konsultacja

Zapraszam na darmową konsultację dietetyczną na której poznasz najbardziej optymalny program dietetyczny dobrany specjalnie dla Ciebie. Oto co otrzymasz korzystając z tej propozycji:

  • pomiar tkanki tłuszczowej
  • porady zdrowotne
  • zalecenia do codziennej diety
  • indywidualna propozycja programu dietetycznego
  • bon o wartości 50 zł na zabiegi

Zarejestruj się i odbierz zaproszenie!