Witaj w Akademii Zdrowia i Urody!

Nazywam się Grażyna Kochańska. Jestem właścicielką Akademii Zdrowia i Urody „Nowa Figura”. Moje wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz niekonwencjonalne podejście do sposobu życia,  pozwoliło mi stworzyć i z sukcesem wypromować wśród wymagających kobiet nowoczesny Salon Urody. Już od 2002 roku salon Nowa Figura z powodzeniem dba o Wasz wygląd i zdrowie Dzięki Wam – naszym wiernym klientom – rozwijamy się i budujemy naszą markę.

Sukcesu tego nie osiągnęlibyśmy bez Was. Na początku działalności naszą specjalnością było dbanie o sylwetkę, z czasem jednak gabinet Nowa Figura bardzo się rozwinął, wzbogaciliśmy naszą ofertę o wiele ciekawych usług pielęgnacyjnych i kosmetycznych. Proponujemy Państwu szeroką gamę zabiegów, które wykonywane są na wysokiej klasy sprzęcie i bardzo dobrych kosmetykach. W Naszym Salonie znajdziecie miłą obsługę zawsze chętną do pracy a delikatne, relaksujące terapie, spokojna muzyka oraz woń olejków aromatycznych sprawią, że Twoje zabiegi w Studio Nowa Figura będą niesamowitym przeżyciem podczas którego swojemu ciału przywrócisz harmonię, piękno i zdrowie.

Wszystkie klientki w Studio Nowa Figura traktowane są indywidualnie. Zapomnij, raz na zawsze, że wszystko wszystkim tak samo. Chcę abyś czuła się podczas Twoich terapii i zabiegów naprawdę wyjątkowo. Mogę już teraz zagwarantować Ci, że Studio Nowa Figura jest miejscem gdzie poczujesz się tak bezpiecznie, jak u siebie w domu. W Studio Nowa Figura masz pełną gwarancję maksymalnego komfortu, najwyższego poziomu zabiegów na najnowocześniejszych urządzeniach XXI wieku, higieny oraz całkowitej dyskrecji.

Jedyne takie miejsce w Jeleniej Górze. W samym centrum miasta, możesz zadbać o zdrowie, nauczyć się nowych rzeczy, rozwinąć zainteresowania, odkryć nowe pasje.

 

gk

Dbamy o ciało – Odprężamy umysł – Rozwijamy ducha

U nas zawsze dzieje się coś ciekawego.

Jestem pewna, że tak jak wiele osób przed Tobą,darmowa konsultacja w Studio Nowa Figura,
przekona także Ciebie do rozpoczęcia skutecznej terapii.

Nie zwlekaj już teraz zadzwoń i umów się na darmową konsultacje.

Mój telefon 0506 174 252
Do zobaczenia
Grażyna Kochańska