Makijaż – Jelenia Góra

Aby ułatwić Wam znalezienie usługi, której potrzebujecie, zapraszam na krótkie wyjaśnienie terminów i opis makijaży:.

Czym jest makijaż profesjonalny?

Makijaż profesjonalny charakteryzuje się stwarzaniem złudzeń optycznych, pracą ze zjawiskiem światła i cienia, a także umiejętnym doborem kolorystycznym. Osoba wykonująca makijaż profesjonalny musi mieć odpowiednie przygotowanie zawodowe i pracować na profesjonalnych, wysokiej jakości produktach..

Rodzaje makijaży profesjonalnych:

Makijaż dzienny imituje naturę, jest delikatny i subtelny. Czasami nawet sprawia wrażenie niewidocznego. Głównym zadaniem makijażu dziennego jest zatuszowanie niedoskonałości skóry, delikatna korekta twarzy i nadanie świeżego,  pogodnego wyglądu.
Makijaż biznesowy może być bardziej wyraźny i intensywniejszy niż klasyczny makijaż dzienny, dopasowany do charakteru pracy lub spotkania biznesowego, a także zgodny z ubiorem. W makijażu biznesowym istotne jest to, aby zaakcentować, podkreślić jeden element twarzy, oczy lub usta.

Makijaż wieczorowy jest rodzajem makijażu w którym można pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Makijaż ten wykonuje się na specjalne okazje, więc ważny jest charakter imprezy i dopasowanie do stroju i fryzury.  Należy zwrócić uwagę w jakim oświetleniu makijaż będzie prezentowany, aby odpowiednio dobrać podkład i nasycenie cieni.  Zazwyczaj w konwencji wieczorowej mamy do czynienia ze sztucznym oświetleniem lub światłem świec, dlatego makijaż powinien być wyrazisty o intensywnych barwach. W zależności od okazji możemy dobrać  dodatki typu brokat czy sztuczne rzęsy. Perfekcyjne podkreślone oczy , usta , rysy twarzy tworzą doskonałą kreację którą to właśnie jest makijaż.

Makijaż ślubny stanowi połączenie makijażu dziennego, wieczorowego i fotograficznego.  Charakteryzuje go świeżość makijażu dziennego, a trwałość wieczorowego.  Podkreśla naturalne walory urody oraz perfekcyjnie ukrywa niedostatki. Przede wszystkim panna młoda powinna czuć się wyjątkowo, komfortowo i pięknie. Profesjonalny makijaż ślubny gwarantuje świetny wygląd w świetle dziennym, sztucznym, a także na filmie lub zdjęciach.

Makijaż fotograficzny zdecydowanie mocno podkreśla rysy twarzy, dlatego bardzo ważne aby odpowiednio ją wymodelować. Wymagane jest maksymalne krycie za pomocą podkładu lub kamuflażu, dzięki temu skóra w świetle mocnych lamp wygląda idealnie. Makijaż ten eksponuje kształt oczu i ust oraz tuszuje wszelkie niedoskonałości.

Makijaż sceniczny przypomina makijaż fotograficzny.  Jest jednak stanowczo bardziej wyrazisty, graficzny, ma ostrzejsze kolory i większe nasycenie barw. Powinien wzmocnić rysy twarzy lub nawet je zmienić. W tym makijażu oczy i usta mają zauważalnie zaznaczony kontur.

Makijaż męski oparty jest przede wszystkim na pielęgnacji twarzy delikatnym skorygowaniu i zmatowienie skóry.
Zapisz się na newsletter by otrzymywać e-mailem informację o najnowszych promocjach, super rabatach, oraz nowościach ze świata makijażu i kosmetyków.

Z racji tego, że każdy makijaż wymaga tyle samo uwagi, skupienia, i szczegółowego dopracowania i każdy traktuje bardzo indywidualnie to w mojej ofercie wszystkie makijaże są w tej samej cenie.

Oferta makijaży profesjonalnych:/od 1.09.2017 promocja!!

  • Makijaż ślubny -100zł
  • Makijaż próbny – 100zł
  • Makijaż wieczorowy -100zł
  • Makijaż dzienny -100zł
  • Makijaż studniówkowy -100zł

Nie każda kobieta o tym wie, ale podstawą świeżego, pięknego makijażu jest odpowiednio wypielęgnowana skóra. Dlatego warto o nią zadbać przed ślubem i nie tylko. Zajmuję się nie tylko makijażami profesjonalnymi, a także pielęgnacją skóry.

W moim gabinecie pracuję na najwyższej jakości kosmetykach profesjonalnych Skyndor, Gernetic, Dr Nona, oraz kosmetyki kolorowe firmy Mary Kay, dzięki którym moje klientki są zawsze zadowolone z końcowego efektu mojej pracy.

Moje drogie, zawsze jest odpowiedni moment, aby zacząć dbać o swoją skórę i nauczyć się jak robić to prawidłowo. To nam będzie procentować nie tylko teraz, ale również w przyszłości… a czas niestety nie chce się zatrzymać nawet na chwilę.

Ważne, aby mieć kosmetyki dobrane indywidualnie do cery i potrzeb skóry. I tym właśnie się zajmuję. Na odpowiednio zadbanej, zdrowej skórze, każdy makijaż prezentuje się olśniewająco. A chyba wszystkie chcemy być piękne, prawda?:)

Zapraszam więc na bezpłatne konsultacje pielęgnacyjne. Zadzwoń do mnie, i zarezerwuj termin który Ci odpowiada:
Nr Tel. 506 174 252