Kosmetyki naturalne „Dr Nona”

Profesjonalne naturalne kosmetyki przygotowywane są ze świeżych ziół, owoców, warzyw i wód leczniczych, dzięki temu aktywność biologiczna kosmetyków jest dopasowana do metabolizmu komórkowego skóry człowieka, co sprawia, że kosmetyki są jeszcze bardziej efektywne.

Dlaczego warto używać kosmetyków naturalnych?
Kosmetyki naturalne są rozwiązaniem dla wszystkich osób, chcących w naturalny i bezpieczny sposób zadbać o swoją skórę i organizm. Mądrość w sercu Natury czyli to co najlepsze dla naszej skóry, rośnie w lasach, na łąkach, kryje się w morzach i jeziorach. Naturalne olejki i ekstrakty z roślin, nasion, ziół, odpowiednio wyselekcjonowane i dobrane, tworzą unikalne preparaty, niezastąpione w efektywnej pielęgnacji skóry.

Kosmetyki naturalne są bezpieczne dla skóry i organizmu. Organiczne składniki są niezwykle efektywne i potrzebne skórze, są dobrze tolerowane przez cerę i dają nieporównywalne efekty pielęgnacyjne. Człowiek jest „wytworem” natury i to co dla niego najlepsze, drzemie właśnie w naturze.

Zaufaj nam a na pewno będziesz zadowolona z efektu!

Morze martwe – morze życia

Izraelska firma Dr Nona International, lider na rynku kosmetyków z minerałów Morza Martwego. Podstawową bazę dla wszystkich produktów stanowi kompleks bioorganomineralny, który dzięki specjalnej technologii łączy minerały Morza Martwego, wysokiej jakości ekologicznie czyste francuskie olejki eteryczne, ekstrakty roślinne bogate w biologicznie czyste i aktywne substancje oraz olejki aromaterapeutyczne.

Kliniczną skuteczność produktów Dr Nona zbadało 14 uczelni medycznych i Ministerstwa Zdrowia Izraela, USA, Japonii, Niemiec, Ukrainy, Rosji i Polski. Wyniki owych badań potwierdziły pozytywny wpływ preparatów na cały organizm, na przemianę materii oraz w leczeniu:

  • cukrzycy
  • chorób skórnych
  • układu krwionośnego
  • układu pokarmowego
  • układu kostnego
  • układu nerwowego

Technologię produkcji firmy „Dr Nona International Ltd.” opracował zespół naukowców izraelskiej Kliniki LENOM, pod kierownictwem doktora nauk medycznych Nony Kuchiny. Na rynku produkty firmy pojawiły się po raz pierwszy w 1994 roku. Od tej chwili liczba osób korzystających i zadowolonych z produktów stale rośnie.

Kosmetyki lecznicze "dr Nona"

Kosmetyki lecznicze „dr Nona”

10368905_673042676128624_7202394195857888345_o

Preparaty firm „Dr Nona” nie są lekarstwami, ale środkami wyznaczającymi nową drogę do naprawy organizmu, jego powrotu do zdrowia i długich lat życia.