Dieta – Jelenia Góra

Dieta Cambridge oparta jest na specjalnie opracowanych w laboratoriach Cambridge produktach i uznanym przez środowisko naukowe – Programie Odchudzania Cambridge.

Jego wyjątkowość polega na tym, że może być dopasowany do zróżnicowanych potrzeb żywieniowych osób, które podjęły walkę z nadwagą. Dieta Cambridge oferuje szeroki asortyment niskokalorycznych produktów w formie gotowej do spożycia lub do łatwego przyrządzenia. Preparaty są niskotłuszczowe oraz zawierają wysokiej jakości białka.

Dieta Jelenia Góra

Trzy produkty Cambridge to 100% RDA (zalecanego dziennego spożycia) witamin i składników mineralnych.

Dzięki temu można znacznie obniżyć ilość dostarczanych kalorii, nie zaburzając przy tym funkcjonowania organizmu. Dieta Cambridge stwarza więc możliwości walki z rosnącym problemem otyłości u kobiet i mężczyzn w Polsce. Indywidualnie dopasowany Program Odchudzania Cambridge nie tylko ułatwia osiągnięcie celu – pozbycie się nadwagi, czy otyłości, ale także wdraża zasady prawidłowego komponowania i przygotowywania konwencjonalnych posiłków.

Produkty Cambridge
Produkty Cambridge zostały stworzone po to, by wspomagać proces odchudzania – mają zastosowanie w dietach o ograniczonej zawartości energii. Ich celem jest skuteczna redukcja masy ciała. Ze względu na odpowiednią zawartość składników odżywczych, z powodzeniem możne je też stosować jako suplementy codziennej diety.

Spośród bogatej oferty Cambridge możesz wybrać odpowiednią dla siebie formę – produkty gotowe lub do prostego przygotowania. Produkty Cambridge są niskokaloryczne i zbilansowane. Oznacza to, że pomimo niskiej podaży energii zawierają odpowiednią ilość wszystkich składników odżywczych (białko, tłuszcze, węglowodany, witaminy i składniki mineralne). Dzięki temu nie zaburzają poprawnej pracy organizmu, przy jednoczesnym ograniczeniu ilości spożywanych kalorii.

Produkty posiadają certyfikaty kontroli wydane przez PCBC SA, oraz pozytywną opinię Instytutu Żywności i Żywienia. Ich opakowania są znakowane zgodnie z obowiązującymi przepisami.

 

Darmowa konsultacja

Zapraszam na darmową konsultację dietetyczną na której poznasz najbardziej optymalny program dietetyczny dobrany specjalnie dla Ciebie. Oto co otrzymasz korzystając z tej propozycji:

  • pomiar tkanki tłuszczowej
  • porady zdrowotne
  • zalecenia do codziennej diety
  • indywidualna propozycja programu dietetycznego
  • bon o wartości 50 zł na zabiegi

Zarejestruj się i odbierz zaproszenie!

Jeśli zdecydujesz się na Program Odchudzania Cambridge, zapewnimy Ci odpowiednią i bezpłatną opiekę podczas całego procesu odchudzania. Konsultant lub dietetyk nauczy Cię zdrowych nawyków żywieniowych i udzieli Ci wsparcia, żeby efekty były trwałe i zadowalające.

Uwaga! Dietę Cambridge należy stosować pod fachowym okiem konsultantów i posiłki muszą być spożywane zgodnie z ich zaleceniami.
 
nf1

Grażyna Kochańska
Jestem certyfikowanym konsultantem
Diety Cambridge od 2002 roku.
Zapraszam na bezpłatne konsultacje.
Tel. 506 174 252