Wyszczuplanie, ujędrnianie, likwidacja cellulitu – ekspresowo!

Przedstawiamy nowe modelujące, ujędrniające oraz walczące ze skórką pomarańczową zabiegi bandażowania AROSHA. Oryginalne produkty Arosha oraz same zabiegi bandażowania przybyły do nas ze słonecznych Włoch. W naszym salonie bandażujemy już od 2011 roku. Mamy wiele zadowolonych klientów, Ty tez możesz to osiągnąć. Łatwo, miło i przyjemnie.

Mimo faktu, że już po pierwszym zabiegu widoczna będzie różnica w stanie skóry, spektakularne efekty uzyskujemy po wykonaniu serii 8 ponad godzinnych zabiegów.

arosha_zabieg

Podczas pełnej serii zabiegów nasze ciało poddane będzie w sumie 8 godzinnej intensywnej pracy z ciałem.

Na początku pierwszego zabiegu wykonamy dodatkowo suchy peeling w postaci szczotkowania ciała za pomocą specjalnej naturalnej szczotki.  Włosie szczotki wykonane jest z włókien roślinnych zwanych “Tampico”, pozyskiwanych z  „Agave Lechuguilla”, soczystej rośliny występującej na obszarach pustynnych w północnej części Meksyku. Szczotkowanie ciała trwać będzie kilka minut, podczas tego zabiegu przekażemy Państwu techniki jego wykonania  aby szczotkować ciało ok. 3 minuty codziennie jako zadanie domowe podczas trwania serii zabiegów.

Darmowa konsultacja

Zapraszam na darmową konsultację kosmetyczną na której poznasz najbardziej optymalne propozycje dla Twojej cery:

  • sprawdzenie stanu cery
  • dobór odpowiednich zabiegów
  • dobór odpowiednich kosmetyków
  • bon o wartości 50 zł na zabiegi

Zarejestruj się i odbierz zaproszenie!

Etapy bandażowania Arosha: 

Zabieg został dopracowany w najmniejszych szczegółach i będzie składał się z 3 etapów:

I Etap – Eksfoliacja hydrożelowa z AHA 5% na uda pośladki i brzuch
II Etap – Bandażowanie ciała Arosha specjalnie dobranym rodzajem bandaża
III Etap – Drenaż limfatyczny na urządzeniu BOA na uda, brzuch oraz pośladki

W programie na „Skórkę Pomarańczową” oraz w programie wyszczuplającym (na zlokalizowaną tkankę tłuszczową) wykorzystywać będziemy następujące aktywne rodzaje bandaży:
Aqua Drain – Jest to bandaż stymulujący naturalny drenaż, pobudzający przemianę międzykomórkową, redukuje zatrzymanie wody w organizmie oraz przynosi ulgę opuchniętym nogom.

Slim Cel – Bandaż ten zawiera kofeinę, pomaga rzeźbić ciało, likwiduje mikro urazy, napina skórę, usuwa toksyny oraz pomaga zniszczyć komórki tłuszczowe.

Cel Term – Antycellulitowy bandaż z wyciągiem z kawy oraz brązowej algi, likwiduje zastój limfy a tym samym opuchlizny i obrzęków.

Bandaże będą stosowane zgodnie z programem w odpowiedniej kolejności dla najlepszej skuteczności.

Każdej pacjentce zakładamy specjalny „box” w którym skompletowane będą wszystkie produkty całej serii zabiegów. Kolejno odnotujemy na nim każdy z przeprowadzonych zabiegów. Przed pierwszym zabiegiem możemy również dokonać pomiaru obwodów ciała aby porównać je z wynikami jakie uzyskamy po 5 oraz 8 zabiegu.

Jakie zabiegi są do wyboru:
– Program na „Skórkę Pomarańczową” (seria 8 zabiegów)
– Program Wyszczuplający (na zlokalizowaną tkankę tłuszczową) (seria 8 zabiegów)

Cena ponad 1 godzinnego zabiegu to 200 zł
Zabiegi należy wykonywać 2 razy w tygodniu przez kolejne 4 tygodnie
Karnet na 8 zabiegów tylko 1200 zł /150 zł sesja

Nowość!
Zabieg ujędrniający na biust PUSH UP
Jesteś już po odchudzaniu i znacząco zredukowałaś wagę ciała?
Po prostu schudłaś i dostrzegasz, że Twój biust stracił jędrność, ponętny kształt i poddał się sile grawitacji. A Ty, jak każda kobieta, marzysz o jędrnym, kształtnym biuście, który jest atrybutem kobiecości. Czy bardzo niepokoją Cię oznaki opadania, zwiotczenia i braku jędrności Twojego biustu po utracie zbędnych kilogramów? Wybierz wówczas skuteczne zabiegi odmładzające i regenerujące dedykowane specjalnie na poprawę kondycji biustu. Wyłącznie takie zabiegi, które nie będą od Ciebie wymagać rekonwalescencji. Idealnie w tej roli sprawdzą się najnowsze antygrawitacyjne włoskie zabiegi AROSHA Lifting Up w specjalnym programie odmładzania, ujędrniania oraz modelowania biustu.

Zabiegi AROSHA na biust z efektem Push Up w Studio Nowa Figura szybko wymodelują kształt Twojego biustu, widocznie poprawią jego wygląd i mogą go również powiększyć nawet o jeden rozmiar.

Cena pojedynczego zabiegu: 150zł
Karnet na 4 zabiegi: 500zł